Krynica Morska

Byli już u nas...

... a potem powiedzieli :

"Rajska plaża a nieopodal las, a w nim "beczka". Cudowne miejsce na obozy letnie i nie zapomnianą przygodę w zróżnicowanym terenie". (Karolina Nowak)

"Genialny komendant zgrupowania ->Druh Plewnia. Doskonała lokalizacja i dziki :) Oprócz tego bardzo dobra stołówka i kwaterka."

"Lokalizacja dalej od cywilizacji, niż pozostałe bazy (ogromna zaleta), nigdy nie brakuje jedzenia i zawsze można zjeść coś - także w nocy. Blisko morza i fantastyczna atmosfera."

"Fajną rzeczą jest bliskość morza, a także położenie w środku lasu, nie za blisko miasta. Duży plus także pod względem bezpieczeństwa - dzięki temu plaża nie jest zbyt zaludniona."

"Blisko morza, atrakcje takie jak ścianka wspinaczkowa, dobre jedzenie, cudowna kadra."

"Najdalsza baza od Katowic, zapewnia totalny odpoczynek i wyluzowanie nad Polskim morzem ;) Baza bardzo dobrze przygotowana, namioty stawiane od "linijki" – równo, podłogi w nich proste, wszystko ładnie ułożone."

"Bardzo smaczne jedzenie nie powtarza się co drugi dzień :) Zawsze coś nowego. Jeśli się coś zepsuje zawsze szybko naprawione ;)"

"Krynica jest cudowna i ma swój niepowtarzalny klimat - przede wszystkim przyjazna komenda bazy, wspaniała kuchnia. Świetne są także lasy wokół - idealne miejsce na szalone gry terenowe. Jest też dobrym miejscem wypadowym na wędrówki - Malbork, Gdańsk, Elbląg - to miejsca warte zobaczenia, w których niekoniecznie każdy był."

"Baza w środku lasu, z dala od miasteczka - duży plus. Blisko na plażę, duża baza zapewnia możliwość integracji z innymi obozami."

"Piękne, lesiste tereny, pusta plaża oddalona od miejsc odwiedzanych przez turystów, można pójść na spacer do Krynicy Morskiej, gdzie dzieci lubią kupować pamiątki, ale po za tym oddalamy się od cywilizacji. Dużym plusem jest możliwość zorganizowania wycieczki do, nie tak odległego, Malborka, albo Trójmiasta."

"Moim zdaniem - najlepsza baza Hufca Katowice. Piękny, malowniczy krajobraz, cisza i spokój, fantastyczna komenda bazy, przestrzeń, mnóstwo atrakcji w pobliżu. Jeżeli harcerze trafią jeszcze na dobrą pogodę - wymarzony obóz!"